امروز قبل از تماشای یک ویدیو در آپارات، تبلیغ بسیار تاثیرگذاری از برنامه بازار پخش شد که بنظرم خیلی خوب روی اون کار شده بود.

من در این حوزه اصلا متخصص نیستم و فقط به عنوان یک بیننده نظر میدم.

این تبلیغ اصلا آبکی نبود و موزیک های تیزر بسیار خوب کار شده بود؛ ممکنه در طول روز بعضا چند تبلیغ از اینترنت یا در ماه به طور اتفاقی چند تبلیغ بازرگانی ببینم، این در مقایسه با اونا نمره قابل قبول رو می‌گیره.

شما هم از این تبلیغ خوشتون اومد؟ خوشحال میشم در بخش نظرات، نظرتون رو برام بنویسید.

این پست دارای 2 نظر است

 1. به نظرم استفاده از کافه بازار نیازی نیست و میشه همه برنامه ها رو از پلی استور گرفت و اون معدود برنامه ها رو هم از خود سایت سازنده میشه دانلود کرد
  استفاده از کافه بازار منوط به این هست که مطمئن باشیم چیزی به برنامه ها اضافه یا کم نمیکنن

  1. من هم با شما تقریبا هم نظرم. مدتی بود گوگل پلی روی تلفن همراهم باز نمیشد؛ هنوز که هنوزه بعد از مدت ها نفهمیدم دلیلش تحریم بود یا کافه بازار یا احتمالات دیگه اما به طرز عجیبی بعد از حذف کافه بازار و چند تا اقدام دیگه مشکل حل شد!!!
   من اطلاعی از دستکاری برنامه ها توسط کافه بازار ندارم،‌ اما با این موضوع موافقم که تلفن همراهی رو که خریداری شده رو خیلی بهتره که با پلی استور سازنده اندروید (گوگل) استفاده کنی.
   البته اگر طبق نظرشما از بعد امنیتی نگاه کنیم، برنامه های غیرمشهوری هم در پلی استور وجود دارند که حفره امنیتی شدیدی داخل شون کارگذاشته شده!
   به شخصه بنا به تجربه فقط برنامه های با تعداد نصب بالای 500 هزارتا رو از مراجع رسمی نصب میکنم. این موضوع خیلی نکات اساسی داره که به نظرم باید توسط یک متخصص حوزه اندروید برای عموم باز بشه.
   در ایران درحال حاضر اندروید متداول ترین سیستم عامله و این موضوع رو بیشتر از قبل حساس میکنه.

بستن منو