توسعه سیستم مدیریت آزمون

این پروژه که از بخش های مختلفی تشکیل شده قادر است تا سوالات تستی تعیین شده توسط استاد را برای دانشجویان راس ساعتی که استاد تعیین می کند به صورت آزمون برگزار و به صورت خودکار نمره دانشجو را محاسبه کند.

استاد توانایی تایید دانشجو را بعد از اضافه کردن توکن استاد توسط دانشجو دارد و دانشجو سپس می تواند در صورت بسته نبودن آزمون در مدت زمان تعیین شده آزمون بدهد.

این پروژه با استفاده از php و با معماری MVC توسعه داده شد که حاصل کار تیمی من و امیرحسین زارعیان بود.

کارفرما پروژه مهندس سید محمد نصرالهی از بنیانگذران شرکت USpace بودند.

 

لینک: پیشنمایش پروژه

برای مشاهده پروژه یا می توانید از بخش ورود استاد یا دانشجو با مشخصات زیر وارد شده و یا ثبت نام کنید؛ ترجیحا از اطلاعات زیر استفاده کنید.

نام کاربری و رمز عبور استاد و دانشجو:

username: test@hireza.ir

password: 123456

 

سورس کد پروژه با اجازه کارفرما در گیت هاب داده شده که می توانید به صورت رایگان از آن با درج کپی رایت به لینک گیت هاب استفاده کنید.

بِه قَلم رضا دهقانی

داستان از یک hello world! ساده شروع شد، وقتی که برای اولین بار یک برنامه ساده به زبان QBasic رو به کمک کتاب برنامه نویسی به زبان کیوبیسیک نوشته (در حال تکمیل) اجرا کردم. اون لحظه احساس وصف نشدنی ای داشتم؛ فکر میکردم مثل کریستف کلمب به یک قاره ناشناخته پا گذاشتم! از اون جا بود که مسیر زندگی من عوض شد ولی برای شرایط من بدون هیچ استادی به جز گوگل بزرگوار خودآموزی اون قدرها هم ساده نبود... .

Image placeholder

همیشه اول بودن جذابه! اولین نظر این پست رو تو بزار :)