دانلود جزوه هام!

فصل امتحانات مثل این روزا؛ درس خوندن به اوج خودش می رسه؛ بعضیا که از قبل همه چی رو خوندن خوش به حال شون ولی بعضی ها که عادت به شب امتحان دارن مثل خودم، باید خیلی سریع درس رو بخونن.

اهمیت جزوه نوشتن رو در درس تحلیل و طراحی سیستم که با استاد مرادی داشتم فهمیدم؛ تازه بعد از ترم چهارم سعی کردم بهتر جزوه بنویسم و به نظرم از ضروریات دانشجو گذروندن دوره های تندخوانی و اصول مطالعه، اصول یادگیری و خلاصه نویسی لازمه.

خودم تندخوانی و اصول مطالعه رو به تازگی شروع کردم و برای اصول یادگیری هم دوره متمم رو در نظر دارم که بگذرونم.

در طول دوران مجازی خیلی فرصت خوبی بود که بتونیم آرشیو همه چی درس ها رو داشته باشیم؛ بعضی ها که مثل من علاقه به آرشیو کردن دارن سعی کردن تا فایل های درس ها رو نگه دارن حالا که آموزش حضوری شده این نمونه سوالات خیلی کارگشا شده.

چند نفر از دوستان ازم جزوه خواستن؛ هربار باید براشون جزوه رو فروارد می کردم یا اینکه پوشه درس رو داخل درایو براشون به اشتراک می گذاشتم؛ تصمیم گرفتم همه جزوات رو اینجا به اشتراگ بگذارم تا دسترسی بهشون راحت تر بشه.

خیلی ها از این آرشیو ها دارن میدونم، بعضی از دوستام هم هستن که تمام فیلم های بعضی کلاس ها رو هم حتی دارن تا شاید اگه ترم بعد دوباره مجبور شدن اون درس رو بردارن! کمک شون کنه :)

اگه دانشجوی صنعتی بیرجند شاید این اطلاعات براتون مفید باشه. خوشحال می شم از اینکه نظرتون رو بشنوم.

جزوات برخی درس ها به همراه حل تمرین ها و نمونه سوالات:

جزوه و نمونه سوال دانشگاه صنعتی بیرجند

بِه قَلم رضا دهقانی

داستان از یک hello world! ساده شروع شد، وقتی که برای اولین بار یک برنامه ساده به زبان QBasic رو به کمک کتاب برنامه نویسی به زبان کیوبیسیک نوشته (در حال تکمیل) اجرا کردم. اون لحظه احساس وصف نشدنی ای داشتم؛ فکر میکردم مثل کریستف کلمب به یک قاره ناشناخته پا گذاشتم! از اون جا بود که مسیر زندگی من عوض شد ولی برای شرایط من بدون هیچ استادی به جز گوگل بزرگوار خودآموزی اون قدرها هم ساده نبود... .

Image placeholder

همیشه اول بودن جذابه! اولین نظر این پست رو تو بزار :)